Зустріч із майстром писанкарства відбудеться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 663

3 травня о 12.30 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться зустріч з відомою писанкаркою Іриною Михалевич.
Основною темою зустрічі стане дослідження та практики писанкарства, здійсненні протягом останніх років. Це - вивчення писанок нашого регіону. Спеціально для цієї зустрічі майстриня підготувала п’ять писанок нашого краю. Сама майстриня працює в традиційній восковій техніці без попередніх начерків олівцем. Створює свої писанки в кольорі та експериментує з природніми барвниками.
На зустріч запрошенні етнографи, музейники, народні майстри, викладачі.
Запрошуємо на професійне обговорення з фахівцями стародавнього українського мистецтва.

Довідка
Ірина Михалевич народилася 12 грудня 1985 р. у смт Смоліне (Кіровоградська область). Закінчила Олександрійський педагогічний коледж ім. В. Сухомлинського (англійська мова) та Державний педагогічний університет ім. В. Винниченка (українська філологія). Є дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Волинська писанка третього тисячоліття» (диплом II ступеня), також нагороджена дипломами та грамотами за популяризацію писанкарства в Україні. Створила онлайн-посібник «Фарбування писанки. Природні барви».

G

Сподобалася стаття?

мир тв