У Кропивницькому відбудеться мистецький екологічний фестиваль

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 730

29 квітня з 14:00 в рамках наймасштабнішої щорічної екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом!” у Дендропарку відбудеться обласний етап мистецько-екологічного фестивалю «ЧИСТОFEST». Організаторами є громадська організація “Let’s do it, Ukraine”.


З 14.00 до 21.00 глядачів очікує концертна програма за участі місцевих колективів та сольних виконавців. Виступлять такі гурти, як «The Sound Age /TSA», «EFIR», «Sound of Silence», "Між Хвиль", "Coffee Unlimited", сольні виконавці: Катерина Михайлюта, Аня Войнова, Валерія Гоян, Макс Карт, Таня Цуркан, Анастасія Сулімова, Аліна Блохіна, Таня Чабан, Соколов Руслан, Поліна Вахрамєєва, а також вихованці ЦДЮТ.Під час заходу проходитиме низка майстер-класів та виставка екологічних виробів.

Метою фестивалю, з слів організаторів, є розкриття існуючих екологічних проблем України через мистецтво, поширення культури дбайливого ставлення до сміття та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів, а також створення особливої середи для обміну досвідом і спілкування однодумців, небайдужих до екологічного майбутнього рідної землі.


Також під час фестивалю будуть підведені підсумки наймасштабнішого щорічного прибирання “Зробимо Україну чистою разом!”.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв