У художньому музеї розкажуть про мистецтво епохи бароко та покажуть виставки

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 755

Кіровоградський обласний художній музей запрошує жителів Кропивницького та гостей міста на власні заходи.

 

3 травня 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено презентацію участі у підвищенні кваліфікації працівників музеїв на тему: «Експертиза творів образотворчого мистецтва», яке проходило з 3 по 8 квітня у Києві. Запрошуємо на презентацію музейників, мистецтвознавців, художників та шанувальників мистецтва.

Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».


3 травня 2017 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із виготовлення аплікації з кольорового паперу «Маки». Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.
Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

4 травня 2017 року у Комунальному закладі "Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни" буде проведено пересувну виставку до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом

4 травня 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться лекція з історії образотворчого мистецтва «Мистецтво епохи Бароко». Лекція зацікавить педагогів студентів, музейних працівників та шанувальників образотворчого мистецтва.
Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

5 травня 2017 року буде розгорнуто експозицію «Пам'ять об’єднує покоління» до Дня пам’яті та примирення.

5 травня 2017 року з 10.00 біля обласного художнього музею відбудеться благодійна виставка-ярмарок «Hand-made Дива 2017» за участі майстрів об’єднання «Світ креативу».
Запрошуємо містян та гостей відвідати виставку –ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва.

G

Сподобалася стаття?

мир тв