У бібліотеці Чижевського відбудеться зустріч з писанкаркою та презентація ляльок

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1051

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 1 - 7 травня.

 

3 травня о 12.30 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського відбудеться зустріч з відомою писанкаркою Іриною Михалевич.

Основною темою зустрічі стане дослідження та практики писанкарства, здійснені протягом останніх років. Це - вивчення писанок нашого регіону. Спеціально для цієї зустрічі майстриня підготувала п’ять писанок нашого краю. Сама майстриня працює в традиційній восковій техніці без попередніх начерків олівцем. Створює свої писанки в кольорі та експериментує з природніми барвниками.
На зустріч запрошуємо етнографів, музейників, народних майстрів, викладачів.

Виставка авторської ляльки Авторська лялька — це художня лялька, створена конкретним автором, яка є унікальним, продуманим до найменших подробиць образом, найтоншою ручною роботою, з використанням найрізноманітніших матеріалів і авторських прийомів. Відділ краєзнавства запрошує 4 травня о 14:00 всіх бажаючих на презентацію виставки авторської ляльки «Лялькове дефіле» народної майстрині Людмили Люненко.

До Дня вишиванки Український народ славився своєю творчістю протягом усієї своєї історії. Але найпопулярнішою, найвиразнішою і чудовою прикрасою українського національного одягу є вишивка візерунків кольоровими нитками або бісером. Запрошуємо кропивничан та гостей міста ознайомитися з символікою вишиванок та їх значенням, завітавши з 3 травня до відділу мистецтв на книжкову виставку «Орнаментика вишиванок».

Польський культурний центр запрошує переглянути книжкову виставку «Урядовий закон Польщі», присвячену Національному святу Третього травня - в річницю прийняття Конституції Республіки Польща. 3 травня 1791 року в Польщі Великим Сеймом було прийнято першу конституцію сучасної Європи і другу в світі після американської. Третьою була Конституція Франції. Для поляків це свято є надзвичайно важливим і ми запрошуємо членів польської громади до бібліотеки, познайомитися з документами стосовно цієї події.

Невдовзі ми відзначатимемо День Пам'яті та примирення і 72-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З початку травня розпочали роботу виставки з нагоди цих пам’ятних днів: у відділі читальних залів працює книжкова виставка «У вогні палала Україна»; у відділі абонемента відкритий перегляд - ”Подвиг живе вічно”. Запрошуємо до перегляду.


Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке проводиться в понеділок і четвер, о 17.00. В п’ятницю о 16.30 проходять безкоштовні заняття з вивчення німецької мови.


30 квітня бібліотека працює з 10:00 до 17:00. 1, 2 травня – вихідні.

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24

G

Сподобалася стаття?

мир тв