У Моринцях відбудеться масштабний благодійний фестиваль “Ше.Fest”

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 996

Вже вчетверте на батьківщині Кобзаря відбудеться благодійний Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Ше.Fest”, присвячений відомому українському письменнику Тарасу Шевченкові. Захід пройде 12-13 серпня в селі Моринці, Звенигородського району, Черкаської області.

Нинішній “Ше.Fest” приурочено до 100-річчя українській революції, яку ще задовго передбачав український Пророк Шевченко. Тому організатори обрали лаконічний лозунг “Твоя країна! Твоя боротьба!” і цитату з “Кобзаря”, яка ілюструватиме цьогорічний фестиваль: “За вас правда, за вас слава, І воля святая!”.

Традиційно для глядачів фестивалю співатимуть відомі гурти, а зібрані благодійні кошти підуть на допомогу учасникам АТО.

Для глядачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть декілька локацій, серед яких:


· “Музична сцена”, де виступатимуть сучасні авторитетні україномовні артисти;
· “Просвітницька галявина”, де відбуваються гутірки, лекції, театральні перформанси, поетичний батли, акустичні виступи та багато іншого на тему Шевченка та його творчості;
· “Галявина художника” з сучасними митцями”;
· “Дитяча галявина” для наймолодших глядачів фестивалю з розважальною програмою;
· “Нічний кінозал” з сучасними українськими фільмами;
· “Наметове містечко”, де організатори пропонують пожити на малій батьківщині Великого Тараса принаймні кілька днів.

Трохи історії

Ідея фестивалю – оновлення і популяризація постаті Шевченка. Від початку і донині організатори прагнуть зробити так, щоби Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість.
“Ше.Fest” – це фестиваль, де кожен може побачити в Шевченкові не лише звичний образ пророка, а бунтаря, неформала своєї епохи і водночас — надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.

Перший “Ше.фест” відбувся 16-17 серпня 2014 року в селі Моринці і був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка. Через рік, 22-23 серпня 2015 відгримів другий фестиваль, а 13-14 серпня 2016 року — третій.
Кожного фестиваль збільшує свою аудиторію: від тисячі глядачів на першому заході до чотирьох тисяч – на минулорічному.

ШеFest 200x200 02 300

G

Сподобалася стаття?

мир тв