У Кропивницькому відбудеться майстер-клас до Дня матері та книжкові виставки

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 633

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 3 по 7 травня.

4 травня об 11 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться голосне читання легенди «Моя мама найкраща» та майстер-клас «Малюнок – мамі в дарунок» з нагоди святкування Дня матері.

4 травня о 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інформаційна година «Країна у полум’ї війни» та презентація книжкової виставки «Війні не має забуття».

З 4 травня запрошуємо у відділі підліткового читання та інформаційно- консультативних послуг користувачам на презентацію книжкової виставки «Заради життя, в ім’я перемоги».

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні.

Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв