Кропивницький: молодіжний ІТ-фестиваль збирає кошти для проведення хакатону

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 834

20 травня у Креативному ІТ-просторі KOWO (пров. Василівський, 10) відбудеться щорічний обласний фестиваль для програмістів-школярів і студентів. Впродовж дня учасники зможуть взяти участь у міжпланетному хакатоні: змагання, під час яких молоді програмісти зможуть «відправитися на Марс» і матимуть виконати дослідницьку місію, яка дозволить зрозуміти причини провалу попередньої експедиції.

 Щорічний обласний фестиваль проводить Школа програмування Ш++, яка збирає кошти на всеукраїнській платформі Biggggidea. Ідея цієї спільнокоштової платформи полягає у тому, що всі охочі можуть підтримати будь-який презентований там проект сумою від 1 гривні. 

Організатори некомерційного ІТ-фестивалю вперше подалися на цю платформу, щоб зібрати кошти для втілення ідей заходу.

Також гості заходу отримають можливість поборотися за приз у інноваційному квесті. Головне завдання — за короткий проміжок часу виконати якомога більше завдань та долучитися до технологічних новинок.
Під кінець фестивального дня будуть презентовані проекти школярів і студентів у трьох номінаціях:


- Програмування.
- Арт і дизайн.
- Робототехніка.

Гроші, які збирають організатори заходу, необхідні для того, щоб закупити деталі для проведення хакатону. А саме, конструювання робо-марсоходів, харчування для учасників змагань та оренда приміщення.

Підтримати проект можна за посиланням.


Всього для втілення задуму необхідно зібрати 40 тисяч гривень. Вже вдалося зібрати більше половини суми. Саме за допомогою невеликих внесків у розмірі 10, 20 або 50 гривень від небайдужих містян безкоштовний фестиваль для молоді може стати реальним.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв