У Малій Висці відбудеться автопробіг до Дня пам'яті

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1020

8 травня у Малій Висці, що на Кіровоградщині, відбудеться автопробіг, присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги, повідомляють на сайті міської ради.

4ccbd8f9cf85039af7a26ff5d030e033 L


У програмі автопробігу – відвідання пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим воїнам у роки ІІ світової (Великої Вітчизняної) війни, вшанування пам’яті жертв війни серед військових та цивільного населення, покладання квітів , урочистий мітинг з нагоди визначних подій.

У процесі автопробігу будуть проведені урочисті заходи у с.Первомайське – 9.00., с.Краснопілка – 10.30., с.Паліївка – 12.00., с.Олександрівка - 13.30.

У автопробігу прийматимуть участь міський голова Юрій Гульдас, представники виконавчого комітету міської ради, сільські старости, депутати міської ради, працівники бюджетних установ, громадські активісти, працівники культури та аматорські колективи, учні шкіл.

Крім того, у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді заплановані заходи з нагоди цих визначних дат.

Почнуться заходи з 8 травня, о 07.30, на площі у м. Мала Виска біля пам’ятника – Братської могили загиблим воїнам, які розпочнуться з автопробігу, присвяченого Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

G

Сподобалася стаття?

мир тв