У Кропивницькому презентують патріотичні комікси про кіборгів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1412

11 травня 2017 року об 11.30 в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки  для юнацтва відбудеться презентація патріотичних коміксів «Кіборги. Початок» том 1.

18199141 1938417716392148 8222348499775432279 n

Організатори заходу - військова частина / Польова пошта В 2336 та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва.

Комікс «Кіборги. Початок» том 1 – це графічна повість, що розповідає про історичні події героїчної оборони Донецького аеропорту. Збірка заснована на реальних подіях з життя захисників аеропорту. (У вересні 2016 року у Львові було презентовано перший комікс «Кіборги: історія трьох»).

В коміксі немає навіть натяку на гумор. Він розрахований на юних читачів, які зможуть перейняти досвід мужніх українських військовиків та вирости такими ж, а не тільки мріяти.

Комікс видано ГО «Вірні традиціям» та передано до військової частини Польова пошта В 2336 для поширення серед мешканців міста та області.

«У кожній війні є місце, що стає символічною точкою боротьби добра зі злом.  Місія цього символу – надихати прийдешніх звитяжців на нові подвиги й  перемоги. Донецький аеропорт – твердиня непереможних кіборгів– дався нам дорогою ціною життів хороших друзів та побратимів. Перша битва за ДАП, що відбулась 26 травня 2014 року, є початком Великої історії, де багато боїв, героїв, перемог, втрат, і… запитань. … Але я впевнений в одному: якими б не були орки, що ступили зі зброєю на мою землю, - крайній постріл залишиться за нами…», - розповів боєць з позивним «Воха»

Довідка. До оборони аеропорту в різний час були залучені 3-й полк спецпризначення, десантні бригади України та добровольці з Добровольчого українського корпусу. Наприкінці вересня 2014 року українські захисники аеропорту стали відомими як «кіборги». Уперше їх так назвав сепаратист, який намагався пояснити причину того, що озброєні проросійські бойовики не можуть зломити запеклий опір оборонців аеропорту. Зрештою, словник сучасної української мови та сленгу «Мислово» визнав «кіборгів» словом 2014 року, яке стало чи не єдиним серед найважливіших слів того року із позитивним значенням.

Комікс - послідовність малюнків, зазвичай з короткими текстами, які створюють певну зв'язну розповідь. Існує багато визначень коміксу, всі вони в цілому зводяться до того, що комікс - це серія зображень, в якій розповідається якась історія. Комікс - це єдність оповідання і візуальної дії.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв