Кропивничан запрошують на бібліофестеваль під відкритим небом

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 729

З нагоди Міжнародного дня сім’ї у Кропивницькому у вівторок, 16 травня з 13:00 до 18:00 просто неба біля обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться «Бібліофестиваль на Великій Перспективній – 2017».

За інформацією організаторів, святкову програму відкриє «Літературно-музичний калейдоскоп», на якому звучатиме соло на акустичній гітарі у виконанні Олександра Балоги, майстер-клас сучасної української пісні Лариси Гайдай, виступ «Весняний настрій» у виконанні Людмили Борисенко та соло на саксофоні Віктора Шапченка.

Також відбудеться презентація «Sоund Lab», яка розкриє можливості надсучасного цифрового фортепіано Digital Piano Yamaha DGX-650.

Крім того, буде презентовано «Чудо сучасної техніки: 3D принтер». Під час відкриття 3D принтера всі бажаючі зможуть спостерігати за його роботою й відчути на дотик поробку, яку надрукував принтер.

Протягом дня відбудуться: зустрічі з молодими поетами, голосні читання, презентація книги письменниці з Херсону Елеонори Кузнєцової «Мала енциклопедія великої родини». Усі бажаючі зможуть відвідати виставку-продаж книг сучасних українських авторів та місцевих краєзнавців.

З 13.00 до 18.00 просто біля бібліотеки відбудеться безліч цікавих заходів: зокрема майстер-класи з паперопластики «Зробимо органайзер для канцтоварів», виготовлення квітів із цукерок «Цвіт дизайну», прикрашання імбирних пряників «Мумі тролі», «Шиємо м’ячики для котів і мишей», де усі бажаючі вільно зможуть взяти участь.

Маленькі відвідувачі бібліотеки зможуть безкоштовно грати на інтерактивній дошці, взяти участь у грі «Твістер» та інших цікавих заходах.

Любителів шахової гри, як дорослих, так і малечу запрошують на шахові турніри.

Для гостей бібліотечного свята будуть представлені: віконна імпреза «Виходь на сонечко!», книжкові виставки «Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, надійний причал», «Захист дитинства: контрольна для дорослих», виставка-інсталяція «Світ комах» та багато іншого.

G

Сподобалася стаття?

мир тв