Кропивничан запрошують безкоштовно пройти тестування на ВІЛ

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 890

З 15 травня у Кропивницькому стартує акція «Прийди за тестом до свого сімейного лікаря», в рамках якої команда Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» закликає жителів міста пройти анонімне і безкоштовне тестування на ВІЛ, повідомляють у прес-службі благодійної організації.

 

18403171 531847586939540 6071277683842193290 n- Кожен може звернутися за експрес тестом до свого сімейного лікаря. Якщо експрес тест в аптеці у середньому коштує 100 гривень, то для вас він буде безкоштовним. Від вас – візит до медика, від нас – безкоштовний тест. Кожна людина повинна знати свій ВІЛ-статус, щоб у разі виявлення ВІЛ вчасно почати лікування! Робити тест зовсім не боляче. І по часу ця процедура триває максимум 10 хвилин. Важливо, що після пройденого тесту людина знатиме свій результат. І у випадку, якщо він позитивний, одразу отримає консультацію і допомогу! – закликає Голова Правління КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Юлія Чабанюк.

Акцію «Прийди за тестом до свого сімейного лікаря» громадські активісти приурочують до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу. Старт акції – 15 травня. Триватиме вона постійно, адже кожен має право пройти експрес тест на ВІЛ у сімейного  лікаря.

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» реалізує проект «Через зниження стигми до своєчасного виявлення та ефективного лікування ВІЛ» за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках реалізації проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв