Дві поетеси з Кропивницького презентують нові збірки

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 790

25 травня о 13.00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки м. Кропивницького (за адресою: площа Дружби народів, 6) відбудеться презентація поетичних збірок «Сансара» Олени Горобець та «Попелище для феніксів» Надії Гармазій.

Довідка:

Надія Гармазій (Частакова) – українська поетеса і літературний критик. Народилась у м. Світловодськ, що на Кіровоградщині. Закінчила факультет філології та журналістики й аспірантуру КДПУ імені В. Винниченка. Кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи, документознавства та інформаційної діяльності Кіровоградського інституту розвитку людини, науковий керівник секції літературної творчості Малої академії наук, член Національної спілки письменників України. Автор книг поезій: «Готика» (2005), «Приручення лиса» (2008), «Тройзілля» (у співавторстві, 2009). Автор літературознавчої монографії «Іван Дзюба: Дух і творчість» (2016).

Горобець Олена – поетка, журналістка, громадська діячка з м. Кропивницький. Авторка поетичної збірки «Летючі менеджери» (2012) та збірки поезії для дітей «Горобці молодці» («Фонтан казок» 2017). Укладачка і співавторка збірки кіровоградської революційної поезії «До Барикад».(Кіровоград, 2014)
Окремі твори і добірки віршів були надруковані в журналах «Дніпро» і «Мистецькі грані», альманахах і збірниках «Вежа», «Гра в поетів», «Шепіт Альми», «І плаче росами земля..», «Небесна сотня» та ін.
«Сансара» друга самостійна поетична збірка авторки. До неї увійшли поезії написані у період 2013 – 2015 років, написані значною мірою під впливом буремних подій в країні і суспільстві. Також контрастною стрічкою до книги вплетені дореволюційні і довоєнні поезії.

G

Сподобалася стаття?

мир тв