Як у Кропивницькому святкуватимуть День захисту дітей (ПРОГРАМА)

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1190

 

Центрами відзначення Дня захисту дітей 1 червня у Кропивницькому стануть Ковалівський парк і обласна філармонія.

1june kids ukr

Святкування розпочнеться об 11.00 бiля обласної фiлармонiї, а продовжиться о 12.00 урочистостями за участі керівництва області і міста в концертній залі.

Одночасно на дітей та їхніх батьків у Ковалiвському парку очiкує цікава і різноманітна святкова програма: атракціони, флешмоби, майстер-класи, виставки, розiграшi, спортивні змагання. На літньому майданчику парку триватиме концерт за участі юних талантів Кропивницького. Також вiдбудеться вручення відзнак переможцям щорічного конкурсу «Дитина року» у чотирьох номінаціях i найкращим юним художникам – учасникам конкурсу малюнкiв “Моя родина”. Цього дня подарунки отримають всі дiти учасникiв АТО.

За підтримки місцевого товаровиробника заплановано також Свято морозива.

Із 19.00 святкову естафету у Ковалiвському парку підхоплять старшокласники. Для них вперше проводитиметься видовищна молодiжна програма. Як повідомила режисер свята Катерина Рисленко, сюрпризом для старшокласників стане виступ гурту «Дiвойс», учасника шоу «Х-Фактор».

Велика святкова програма до дня захисту дітей готується і у Дендропарку, 30 атракціонів готові зустріти і малюків, і школярів, і їхніх батьків. Для дітей пільгових категорій атракціони у Дендропарку і у Ковалівському парку будуть безкоштовними.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв