У музеї Осмьоркіна відбудуться урочистості з нагоди відзначення переможців художнього конкурсу

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 868

 

2 червня 2017 року о 12-00 год. в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудуться урочистості з нагоди відзначення переможців Художнього конкуру «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей «Класичні види образотворчого мистецтва» до 125-річчя з дня народження О.О.Осмьоркіна.

 

Конкурс, започаткований музеєм з метою популяризації образотворчого мистецтва, сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості, надання можливості учням та студентам реалізації власних творчих здібностей, носить ім’я відомого кіровоградського художника і педагога - заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки художників України, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» Леоніда Івановича Бондаря (1938 - 2013), який понад двадцять років очолював Кіровоградську дитячу художню школу, якій в 1992 році було присвоєно ім’я О.О.Осмьоркіна.

Співорганізатором конкурсу є Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України.

Переможці конкурсу відзначаються Дипломами в трьох номінаціях:

І – учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, шкіл естетичного виховання;

ІІ – учні художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів;

ІІІ – студенти вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю за відповідними віковими категоріями.

Заохочувальні призи для переможців конкурсу – предмети творчої праці художників (фарби, пензлі, альбоми та ін.) надає відділ культури і туризму Кіровоградської міської ради.

До участі в цьогорічному конкурсі, який проводився за такими видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, було запропоновано 197 художніх творів 159 учнів та студентів 15 навчальних закладів міста Кропивницького. Згідно з рішенням журі конкурсу переможцями стали 32 учасника, віком від 8 до 22 років.

 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв