30 школярів з Кропивницького стануть слухачами професійної "Літньої школи - 2017"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 888

30 восьмикласників міста Кропивницького стануть слухачами «Літньої школи - 2017» і готуватимуться до вільного професійного самовизначення, правильного вибору професії під час творчої пізнавальної діяльності.

ddrtr1«Літня школа – 2017» стартує 6 червня і, як і минулого року, вона виконує роль додаткової позаурочної форми роботи зі школярами, в основі якої - створення мотиваційного середовища для формування свідомого ставлення молоді до вибору майбутньої професії, реалізації свого покликання у житті, можливостей та талантів.

Програма роботи Літньої школи окрім занять професійного спрямування передбачає і поглиблене вивчення англійської мови, що сприятиме формуванню у підлітків мотивації щодо вивчення англійської мови за професійним спрямуванням.

Довідка:
У 2013-2014 навчальному році, з ініціативи директора Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету та за підтримки керівництва міста й області, стало можливим залучення учнів шкіл Кіровограда до знайомства з цікавими професіями галузі машинобудування. Реалізувалася дана ініціатива у проекті «Літня школа». Його учасники – восьмикласники – на базі машинобудівного коледжу знайомилися з особливостями вищої інженерної (технічної, економічної) освіти через практичну, творчу та ігрову діяльність.

Організатори ставили перед собою мету створити для молоді школу нового формату з інтерактивними формами роботи, які передбачають дієвий підхід до професійного самовизначення, сприяють розумінню учнями зв'язку вибору професії із загальною проблемою прискорення соціально-економічного розвитку країни, формуванню життєво необхідної загальної компетентності підлітків.

 

G

Сподобалася стаття?

мир тв