У липні на Кіровоградщині стартуватиме Media camp "Чистий простір"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1403

 

З 6 по 9 липня команда Media camp'у "Чистий простір" запрошує на літню таборівку до озера Камінна Чаша, що знаходиться на околицях села Цибулеве Знам'янського району Кіроовоградської області.

 

Media camp "Чистий простір" - це чотири дні цікавого і неформального навчання, активного дозвілля на тлі дивовижної природи, якісного і корисного спілкування, нових знайомств, ідей та медіапроектів.

Тематика цьогорічного кемпу - медіа vs ігри.

На тебе чекає - насичена освітня програма (О! Вона буде неформальна і драйвова!), цікаві методики навчання та комунікцаійні практики, ефективний тімбілдінг, спілкування з досвідченими практиками з сфери медіа, основи проектного медіаменеджменту, можливість розробити власну медіа-гру та пограти в такі ігри як "Світ Громад" та "Cash Flow", а також Стихійні читання.

А ще - літній кемп дарує романтику літніх ночей, зоряного неба, неймовірне відчуття зеленого і чистого простору, релаксу, перезавантаження.

Реєстрація обов'язкова! Триває до 28 червня.

Доступна за посиланням
https://goo.gl/forms/pCotuJBXuJRsHjEo1

Ми забезпечуємо трансфер учасників по маршруту Кропивницький-Знам'янка-Цибулеве-Знам'янка-Кропивницький.

Проект є некомерційним, спільнокоштовим.
Оргвнесок складає 450 грн (транспотрні витрати, комплексне харчування, освітня програма, оргвитрати, облаштування наметового містечка).

Організатор - Мережа освітніх кемпів "Чистий простір"
Координатор - Ірина Ткаченко

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв