На Кіровоградщині відбудеться масштабний фестиваль ретротехніки та унікальних автомобілів

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 3745

 

24 червня в місті Олександрія на Кіровоградщині пройде фестиваль історичної техніки «Ретрозліт Олександрія-2017».

 

19059743 1237578199701208 6812299078425040559 n копия

Всеукраїнський зліт шанувальників ретротехніки пройде на стадіоні «Ніка».

У програмі заходу - парад ретротехніки по місту, виставка ретроавтомобілів і мотоциклів, а також - конкурси для глядачів, музична програма, змагання.

Підтверджено участь у фестивалі близько 70 історичних транспортних засобів. На відміну від першого ретрослета «Олександрія», що відбувся в минулому році, на цей раз значну частину експозиції складуть автомобілі гостей - власників приватних колекцій з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Кропивницького, Кривого Рогу, Полтави, інших міст.

Будуть представлені як серійні автомобілі початку і середини минулого століття, так і по-справжньому унікальні зразки. Наприклад, швидкохідні автомобілі радянських спецслужб, замасковані під звичайні «Волги», легендарна ГАЗ-ММ «полуторка» в максимально спрощеній комплектації періоду Другої світової війни, деякі інші раритети. Наприклад, в експозиції зарубіжної техніки олександрійці і гості міста зможуть побачити розкішні моделі німецьких і американських марок, купе, кабріолети і представницькі седани.

Але дивувати відвідувачів будуть не тільки іногородні гості фестивалю. За очікуваннями організаторів шоу, деякі з олександрійських і кіровоградських машин зможуть вразити навіть досвідчених експертів з комісії історичних автомобілів FAU.

Так, організаторам вдалося розшукати на території Кіровоградської області кілька найцікавіших зразків техніки, які не показували широкому загалу з радянських часів. Це автомобілі наших земляків - членів Кіровоградської клубу «Авторетро», наприклад, мініатюрна Simca 500 (Fiat 500) 1936 року і розкішний Opel Admiral. Природно, перлини своїх зібрань покажуть і члени місцевого ретроклуба «Олександрія», організованого в місті в минулому році. Наприклад, на «Ретрослете« Олександрія »буде вперше показаний публіці унікальний автомобіль, який олександрійські аматори ретро розшукали на західному кордоні країни в напівживій стані. Це вітчизняний автомобіль 1960-х років, але не радянської, а європейської збірки - живий свідок «золотого століття» вітчизняного автопрому.

«Ретрозліт «Олександрія »проходить під егідою Комісії історичних автомобілів Автомобільної Федерації України (FAU), тому на виставці будуть присутні офіційні представники цієї міжнародної організації.

Організатори запрошують до участі всіх власників історичних автомобілів і мотоциклів нашого регіону.

Оргкомітет виставки «Ретрозліт«Олександрія»

Контакти:(050) 341-06-41, (068) 442-66-70 (Ігор Широкун) або (066) 722-38-34 (Олексій Василенко).

 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв