Анонс заходів бібліотеки імені Д.І. Чижевського

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 640

У Кропивницькому обласна універсальна бібліотека імені Д.І. Чижевського цього тижня запрошує на такі заходи:

  • 1 липня з 18.00 до 21.00 відбудеться відкрита вулична акція «Бібліотечне надвечір’я». Запрошуємо кропивничан та гостей міста долучитися до творчих майстер-класів: цього дня Ольга Коломієць та інші майстрині демонструватимуть власні таланти хендмейд. Акція буде цікава абсолютно усім, дорослим та малечі. Приходьте родинами і з друзями – буде весело! Вас чекають суботнього вечора на прибудинковому бібліотечному майданчику за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.
  • 29 червня та 1 липня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбудеться показ фільмів в рамках Фестивалю Європейського Кіно. Проект реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. До програми Фестивалю увійшли фільми - події: призери Канського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм. Запрошуємо 29 червня о 17.00 на показ фільму «Зламані» (Великобританія), 1 липня о 19.00 - «Джульєтта» (Іспанія) о 19.00 (показ відбувається просто неба, в рамках відкритої вуличної акції «Бібліотечне надвечір’я»). Нагадуємо, що фестиваль триває з 22 червня до 6 липня 2017 року. Запрошуємо кропивничан і гостей міста до головної бібліотеки області на перегляд європейських кінофільмів. Детальніше про Фестиваль Європейського Кіно читайте в соціальних мережах та на сайті бібліотеки.

Книжкові виставки:

  • 28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни - першу Конституцію незалежної української держави. Протягом тижня запрошуємо ознайомитися з сучасною актуальною літературою на книжковій виставці «Конституційний вимір української демократії» (відділ обслуговування користувачів), «Прийди до серця, Україно, Благослови добром мене...» (відділ абонемента).

Інформаційно-просвітницька акція до Дня Конституції:

  • 27 червня з 13.00 до 16.00, напередодні Дня Конституції України, фахівці відділу обслуговування користувачів запрошують кропивничан та гостей міста на вуличну інформаційно-просвітницьку акцію, під час якої відбудеться наступні заходи: презентація книжкової виставки «Конституційний вимір української демократії»; бліц-опитування «Чи добре Ви знаєте Конституцію України»; майстер-клас з виготовлення поробок у кольорах національної символіки. Участь у заході - вільна і безкоштовна. Чекаємо дорослих з малечею на прибудинковому майданчику за адресою: вул. Велика Перспективна, 24. 

Безкоштовне вивчення іноземних мов. Відділ документів іноземними мовами запрошує усіх бажаючих на заняття з вивчення англійської мови, яке проводиться у вівторок і четвер (розмовний напрям), середа (перегляд кінострічки англійською мовою), о 17.00. 

В обласній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського з початком липня завершується традиційна Програма літнього відпочинку для дітей «Бібліотека – острів фантазії і творчості». Але ще є можливість записатися до різноманітних дозвіллевих заходів: майстер-класів тощо. Детально з пропозиціями можна ознайомитися на сайті та на сторінках бібліотеки в соціальних мережах.

Запис для участі в Програму за телефоном (0522) 22-58-90.

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

27 червня бібліотека працює з 10:00 до 18:00, 28 червня – вихідний.

 

G

Сподобалася стаття?

мир тв