На Кіровоградщині відбудеться патріотичний арт-табір "Сторінками історії"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 492

З 10 по 16 липня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з Кропивницьким кошем УДЮТ «Січ» проведуть патріотичний арт-табір «Сторінками історії».

За інформацією організаторів, патріотичний арт-табір – це знайомство з основними історичними етапами нашої країни через призму творчості. В рамках табору його учасники знайдуть нових друзів, отримають яскраві емоції та просто, продуктивно і приємно проведуть час.

До участі в таборі запрошуються діти від 10 років.

В програмі таборівки:
майстер-класи, голосні читання, відеоперегляди, руханки, патріотичний вишкіл, екскурсії, мандрівки на природу разом з батьками та ще безліч цікавих заходів та зустрічей.

Кожен день табору буде присвячений новій сторінці історії – «Доісторічна доба», «Княжа Україна», «Козаччина», «Сучасна доба».

Інформаційна програма та майстер-класи кожного дня будуть відповідати заявленій темі. Таким чином учасники табору більше дізнаються про історію, життя та побут притаманний саме цьому проміжку історії.

Підтримали ідею проведення унікального для міста та всієї України арт-табору патрульна поліція, центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель», молодіжний театр «Палата №6», сімейна акторська майстерня «Ольвія», майстрині Світлана Хавроненко, Ольга Краснопольська, Оксана Нетребенко, Юлія Абрамова та інші.

Для участі у таборі необхідно заповнити анкету за посиланням.

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для
юнацтва:

тел. 0954712767 – Тетяна; 0971775829 – Христина; 0501527990 - Альона

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua.
Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний - субот

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв