Обласна бібліотека ім.Д. Чижевського запрошує на арт-хаус

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1076

 

Обласна бібліотека ім. Д. Чижевського пропонує кропивничанам зробити свій відпочинок змістовним. 10 - 16 липня 2017 року у приміщенні бібліотеки відбудеться ряд заходів.

 

З 10 липня у відділі обслуговування користувачів працюють: книжкова виставка до 100-річчя від дня створення Української Центральної Ради «Українська Центральна Рада і Тимчасовий Уряд: від протистояння до компромісу» (ІІ Універсал), книжкова виставка «Канада – мультикультурна країна» (Канадсько-український бібліотечний центр).

Виставка «Українські мадонни» талановитого сучасного українського художника Олександра Охапкіна, яка експонується у відділі мистецтв.

 13 липня о 17.00 в актовій залі обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться показ документального фільму Аскольда Курова «Процес» про українського режисера Олега Сенцова. Стрічка розповідає про суд над Сенцовим і спроби сім'ї, друзів та адвокатів звільнити режисера з в'язниці. Показ фільму відбувається в рамках роботи бібліотечного кіноклубу "Екран" у партнерстві з кінодистриб'ютором фільму в Україні "Артхаус трафік". Перегляд фільму – безкоштовний.

14 липня о 14.00 відділ краєзнавства запрошує на презентацію художньої виставки «Мисливські простори» Василя Чепеняка.

Понеділок-четвер у відділі документів іноземними мовами відбуваються засідання клубів розмовної англійської мови (щосереди - перегляд і обговорення англомовного фільму). Початок - о 17.00. 15 липня з 18.00 до 21.00 відбудеться відкрита вулична акція «Бібліотечне надвечір’я» (напрям кіно). Запрошуємо на перегляд фантастичної новели «Доктор Джекіл і містер Гайд» (США, 1920). Цього дня можна зіграти в шахи та шашки. 

 

G

Сподобалася стаття?

мир тв