У Кропивницькому відбудеться фестиваль документального кіно

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1338

У серпні у Кропивницькому проходитимуть покази фільмів у рамках фестивалю документального кіно «Lampa.doc».

Про це повідомляє «Волинь POST».

Голова проекту Наталія Красильникова зауважила, що фестиваль охопить ширшу, ніж раніше, географію: до проекту, крім Луцька, Умані та Запоріжжя, долучились ще три міста – Червоноград, Кропивницький та Житомир. 

Усі польські фільми з програми Lampa.doc стануть українськими прем’єрами. Завдяки титрам стрічки будуть зрозумілими для глядачів. Усі фільми відзняті молодими польськими режисерами. 

За словами Наталії Красильникової, важко відповісти, яка тематика фестивалю. «У мене нема тематики тільки спорту чи тільки музики, чи тематики просвітницького кіно. В документалістиці головним об’єктом є людина, і всі 12 фільмів є історіями про людей. Історії людей дуже різних: знаних і не дуже, але однозначно цікавих постатей», - розповіла жінка.

Наприклад, один із фільмів – про музиканта, який може грати лише однією половиною тіла, інший - про забуту, недооцінену людину – українського спортсмена Дмитра Томашпольського.

Днями цей фестиваль відкриватиметься у Луцьку стрічкою про Джамалу та її шлях до успіху. А потім фільми поїдуть на покази до різних міст України.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв