Бібліотека Шевченка запрошує кропивничан у клуб літнього читання

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1146

 

Цього тижня, з 24 по 30 липня, у обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка відбудеться низка зустрічей для дітей та дорослих у рамках клубу літнього читання "Бібліотечне літо для веселих, кмітливих та невгамовних".

 

Про це повідомляє прес-служба бібліотеки.

У відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг відкриється книжкова виставка «Ура, новинки!», де можна буде познайомитеся з останніми літературними надходженнями.

24 липня о 10.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу відбудеться заняття на тему: «On-ляндія. Безпечна країна».

25 липня об 11.00 завітайте до відділу підліткового читання на інтелектуальний спринт «Ерудит біля книжкової полиці».

26 липня о 10 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться майстер-клас «Цікаві речі руками нашої малечі».

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв