Бібліотека Чижевського запрошує на виставку «Мистецтво відвертості» та на фільм Хічкока

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1516

Обласна бібліотека ім. Чижевського запрошує кропивничан відвідати різні культурні заходи на початку серпня.

З нагоди 80-ти річчя від дня народження українського письменника Володимира Базилевського у відділі обслуговування користувачів працюватиме книжкова виставка «Внутрішній простір Володимира Базилевського», а  у відділі краєзнавства – «Мистецтво відвертості».

З нагоди 115-річчя від дня народження українського поета та романіста Юрія Яновського запрошуємо до відділу краєзнавства на ознайомлення з книжковою виставкою «Відчуття батьківщини Юрія Яновського».

 Кіноклуб «Екран» пропонує до вашої уваги фільм «Двадцять один день» режисера Діна Болгаробійця (Великобританія, 1940). Кінофільм знятий за твором Джона Голсуорсі «Перший та останній». Головні ролі виконують легендарні Вів'єн Лі, Лоуренс Оливье та Леслі Бенкс. В фільмі молодий юрист Леррі Деррент з метою самозахисту вбиває чоловіка своєї коханої Ванди і замість того, щоби піти в поліцію, ховає тіло. Тоді за вбивство арештовують іншу людину. Що буде далі? Можна дізнатись 2 серпня о 15.00.

5 серпня з 18.00 до 21.00 відбудеться відкрита вулична акція «Бібліотечне надвечір’я» (напрям кіно). Буде перегляд пригодницького фільму «Таверна «Ямайка» режисера Альфреда Хічкока, знятого у 1939 році за однойменним романом Дафни Дюмор’є. Вхід на подію – вільний.

G

Сподобалася стаття?

мир тв