Кіровоградський обласний художній музей пропонує розваги на тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1717

У Кіровоградському обласному художньому музеї цього тижня відбудеться ряд заходів.

31 липня 2017 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас із виготовлення об’ємної аплікації з кольорового паперу «Квіти». (Необхідні матеріали: кольоровий папір, ножиці, клей ПВА).

 Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.

 Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

 1 серпня 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться перегляд документальних фільмів про творчий та життєвий шлях видатного художника-земляка Петра Оссовського (1925-2015) до 2-ої річниці з дня смерті.

1 серпня 2017 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із виготовлення віночка з паперу. (Необхідні матеріали: кольоровий гофрований (крепований) папір, ножиці, клей ПВА, дріт різної товщини, стрічки).

Вартість участі у майстер-класі – 21 грн. Проводить: Оксана Віжевська – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

 4 серпня 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться лекція з історії образотворчого мистецтва «Подорож між соцреалізмом та «суворим» стилем» до 2-ої річниці з дня смерті видатного художника-земляка Петра Оссовського (1925-2015).

 Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

 5 серпня 2017 року о 17.00 у Помічнянському міському будинку культури буде відкрито виставку за підсумками проведення мистецької акції-пленеру до Дня міста Помічної У обласному художньому музеї проводиться безстрокова акція «ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА» (плетіння маскувальних сіток для військових).

 Також діє програма для дітей та батьків «Залиш дитинку на годинку» (мистецькі цікавинки: майстер-класи, ігри, перегляд мультиплікаційних фільмів та ін.)

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв