Мешканцям Кропивницького запропонують диванне селфі з Почекуном

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 2077


23 серпня о 12.00 біля міської ради Кропивницького відбудеться Всеукраїнська акція – провокація: «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність».

Мета акції – спонукати громадян до участі у прийнятті рішень на благо своєї громади, країни. Ставати активними, небайдужими та незалежними.
Акція покликана показати важливість дій: варто вставати з дивану і власноруч вирішувати проблеми. Україна буде незалежною тоді, коли ми позбудемося диванної залежності. Окрім Кропивницького, акція паралельно проводиться ще в 20 містах по всіх куточках країни.
Під час дійства активісти пропонуватимуть перехожим сісти на «Диван Незалежаності», зробити селфі з диванним героєм – Почекуном. А потім кожен має зробити вибір – долучитися до персонажа чи спробувати щось змінити у своєму місті – підписати петицію, написати звернення, вирішити нагальну проблему. Усі зібрані звернення й підписи активісти занесуть до місцевої ради та зареєструють, аби відстежувати хід подій.

Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв