У Кропивницькому відбудеться панахида за бійцем 3-го полку спецпризначення

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 5839

У Кропивницькому відбудеться прощальна панахида за бійцем 3-го полку спецпризначення Романом Рикаловим. Інформацію про це повідомили у військовій частині.

SPN GRUPA10Рикалов Роман Валерійович (24 березня 1992 року –29 липня 2014 року) .

Нагадаємо, 29 липня 2014 року група під загальним керівництвом полковника Лисенка вирушила на пошуки пілотів збитого СУ-25 та потрапила під обстріл ворога.

Внаслідок нерівного бою загинули підполковник Сергій Лисенко, капітан Кирило Андрієнко, сержант Анатолій Бозуляк, старшина Андрій Шершень, старший солдат Ярослав Шимчик, старшина Олексій Глобенко, старший солдат Лев Панков, старший солдат Сергій Гришин, капітан Тарас Карпа, старший солдат Роман Рикалов.

Роман Рикалов довший час вважався зниклим безвісти, його особу було встановлено після проведення кількох експертиз ДНК.

Громадська панахида та прощання з героєм відбудеться 5 вересня о 10.00 на Алеї Слави Ровенського кладовища.

Довідка*:
Ввечорі 28-го липня бійці під загальним командуванням Сергія Лисенка (18 чоловік — дві розвідгрупи під командуванням капітанів Кирила Андреєнка і Тараса Карпи (по 8 осіб) і два водія «Уралів») вийшли до занедбаної ферми на околицях Латишевого. Місцевий житель, 61-річний Микола Бутрименко, власник ферми, зустрів українських бійців і запевнив, що ніяких банд терористів поряд немає та запропонував заночувати у нього в ангарі. Сам Бутрименко під приводом відвідин дружину у лікарні поїхав до Сніжного, де повідомив командування бойовиків про розташування українських бійців. Проти них була висунута потужна мобільна група.

29 липня бойовики впритул підійшли до наших військовиків та розпочався бій в результаті якого 10 членів групи загинули.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв