Фотовиставка, презентація книги, перегляд кіно: дайджест заходів у бібліотеці Чижевського

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1504

З 1 вересня обласна бібліотека ім. Д. Чижевського працює без вихідних: понеділок-п’ятниця 10.00-19.00, субота, неділя – 10.00-18.00. Нfступного тижня у бібліотеці відбуватимуться різні заходи.

4 вересня о 13.00 у відділі мистецтв відбудеться зустріч з відомою художницею Катериною Немирою (м. Львів).

5 вересня о 17.00 до відділу мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з інтелектуально-літературною презентацією «АСОРТІ КІНОВАРНОГО ВІТРУ» завітає письменниця з Києва Альона Романова. Кропивницький стане 8-м містом, де буде представлена книга. Презентація особливо буде цікавою людям творчих професій, людям, які шукають свій шлях/призначення, спраглі зрозуміти себе і процеси світобудови. психологи, психотерапевти. В програмі заходу: що таке кіноварний вітер; як видати книгу власними силами; як знайти свій шлях, призначення; жанри, напрямки, стилі сучасного модерну, арту в літературі; що таке алхімія і чому зараз ця забута наука Середньовіччя стає актуальною. Про книгу + про автора + відгуки читачів тут.

Буктрейлер книги.

Короткий фото-фильм про 5 міст кіноварного літа.
На презентації авторка сама обере людину, якій зробить оригінальний подарунок від себе. Вхід – вільний.

6 вересня о 17.00 до Дня українського кіно кіноклуб «Екран» пропонує до вашої уваги фільм «Плем’я», реж. Мирослав Слабошпицький. «Плем'я» — український кримінально-драматичний фільм, є дебютною повнометражною роботою режисера. Особливістю «Племені» є те, що він є першим фільмом у світі, знятим без єдиного слова — виключно мовою жестів, і при цьому не має субтитрів, інтертитрів чи закадрового голосу. Стрічка була представлена на понад 100 кінофестивалях світу, де отримала понад 40 нагород, серед яких Європейський кіноприз і три призи Каннського кінофестивалю, через що вважається найтитулованішим українським фільмом. Запрошуємо до перегляду.

8 вересня о 16.00 у відділі мистецтв відбудеться відкриття виставки світлин визнаного фотохудожника Юрія Лебєдева «Кожен вибирає по собі». Це не просто світлини, це промовисті історії людей, міст, країн, континентів, збережені спалахом фотокамери. Запрошуємо на відкриття та до спілкування з автором.

9 вересня о 15.00 на прибудинковому майданчику обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського розпочнеться презентація проекту «Локація mix-відпочинку з творчою програмою "ЛІТО -Forever"» - якісне дозвілля для громади». У програмі: презентація сучасної української книги «Коронація слова», майстер-клас «Вітальні листівки в техніці квілінг», майстер-клас зі створення солодких букетів (букети з цукерок) від Наталії Холодій, майстер-клас від Наталії Овчаренко з навчання пов’язування шарфів, шахово-шашкові турніри. Родзинка відкриття локації мікс-відпочинку: перегляд фільму. Запрошуємо кропивничан та гостей міста на презентацію відкритого простору розваг та відпочинку

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв