У вересні стартує проект "Мости до міста: "Кропивницький - Львів"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1206

З 13 по 17 вересня місто Кропивницький візьме участь у проекті "Мости до міста: Кропивницький-Львів-Червоноград" .

Про це повідомили на сторінці спільноти у "Фесбук".

За інформацією організаторів, урбаністична платформа "Мости до міста. Кропивницький" реалізовуватиме проект-візит "Мости до міста: Кропивницький-Львів" в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.

Мета проекту-візиту – дослідити креативні індустрії Львова у сфері візуально-аудіального мистецтва оприявлення та брендингу міста /міського простору та перейняти досвід тих ініціатив, які можна застосувати у місті Кропивницький, а також налагодити співпрацю з громадським сектором у місті Червоноград.

Львівський "Міст" є багатокомпонентним, охоплює два міста - Львів та Червоноград.

В рамках проекту заплановано:
- мережевий візит до Львова;
- освітній одноденний візит до Червонограда ("Креативні онлайн та ігрові інструменти для розвитку локальних громад") https://www.facebook.com/events/482758138789416/
- у місті Кропивницький по поверненню буде проведено урбаністичний воркшоп в рамках Форуму "KROPYVNYTSKYI SMART CITY DAY" (тематика – розробка інтерактивної туристичної карти історичної частини міста Кропивницький).

Формат зустрічей – фокусний обмін досвідом, інтерв'ю, міське сканування, публічні заходи – презентація кропивницької відепоезії (у форматі творчої майстерні «Відеопоезія про місто») та освітній одноденний візит до Червонограда ("Креативні онлайн та ігрові інструменти для розвитку локальних громад", в рамках якого відбудеться тренінг зі створення лонгрідів та лендінгів як інструментів для посилення та розвитку локальних спільнот, а також симуляційна гра "Світ громад").

Координатор візиту та автор проекту - Ірина Ткаченко.
Партнер візиту - Мистецька формація Типовий Поет, Центр просвітництва та розвитку людини, "Територія успіху" (надання ігрових комплектів "Світ громад").

G

Сподобалася стаття?

мир тв