Близько тисячі танцюристів візьмуть участь в Dance-параді до Дня міста

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 2409

Про це сьогодні, 5 вересня, під час прес-конференції повідомила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко.

dms

В рамках проведення Дня міста, святкові заходи відбуватимуться починаючи із 7 вересня. Основні святкування припадають традиційно на передостанню суботу вересня - 16 вересня.

Локацій для святкування буде кілька: вул. Дворцова, парк Ковалівський, площа біля міськради, площа Героїв Майдану, Козачий острів, набережна Інгулу та інші.

Основною родзинкою цьогорічного святкування Дня Міста стане Dance-парад, в якому візьме участь близько тисячі вихованців танцювальних колективів Кропивницького.

"Доволі тривалий період наше місто носить статус Танцювальної столиці України. Саме тому вихованці танцювальних шкіл Кропивницького презентують свої доробки на святі. Чимало колективів та ансамблів виявили бажання взяти участь у данс-параді. Розпочнеться він біля пам'ятника Янголу-охоронцю і рухатиметься до 4-ї школи. Там на танцюристів чекатимуть автобуси, які розвезуть колективи по локаціях, розташованих майже в усіх мікрорайонах міста, щоб донести танцювальне свято для всіх", - розповіла Бондаренко.

Містян просять зустріти танцюристів у своїх мікрорайонах та підтримати їх. Початок Dance-параду о 12:00 біля пам'ятника Янголу-Охоронцю.

Крім того, буде організовано чимало інших заходів у різних куточках міста. Повну програму святкування читайте на "Гречці" згодом.

G

Сподобалася стаття?

мир тв