Унікальна конференція під відкритим небом відбудеться на Кіровоградщині

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1888

 

У Цибулевому Знам’янського району Кіровоградщини відбудеться конференція – відпочинок. Про це повідомив у Фейсбуці історик Юрій Митрофаненко.


16 вересня в садибі Володимира Вознюка "Гайдамацька Січ" відбудеться наукова конференція, присвячена історії повстанського руху доби 1917 - 1922 рр. на теренах нашого краю (Бовтиський Яр, Чорний ліс, ліс Чута). На свіжому повітрі, під теплим вересневим сонечком, біля Інгульця, на дні історичного моря, під скелею Перуна. 

 

Під час конференції, з ініціативи демобілізованих бійців 17-го ОМпБ, буде закладено пам'ятник чорноліським та чутянським повстанцям, які воювали в лавах холодноярців під проводом Хмари, Кибця, Гупала, Нестеренк-Орла, Голика-Залізняка та інших.

Це буде унікальна конференція, яка проходитиме під відкритим небом на чудовій природі (як на мене один із наймальовничіших куточків нашого краю). Серед ЇЇ учасників дослідник повстанського руху, його гуру Роман Коваль Плануємо запросити Богдана Легоняка. Тобто ви зможете побачити, послухати, поспілкуватися з учасниками конференції, придбати книги з історії повстанського руху з автографами авторів, поставити їм питання, подискутувати!

— Юрій Митрофаненко

По завершенні конференції присутні матимуть нагоду почути екскурсію від Володимира Вознюка і відпочити на незайманій припроді біля скелі Перуна, випити водии з "Криниці бажань", побачити Інгулець та пройтися берегами доісторичного моря, побувати в скіфській катівні, побачити виставку картин у давній селянській хаті та побачити унікальну карту України.

Зголоситись можна в коментарях під постом Юрія Митрофаненка.

G

Сподобалася стаття?

мир тв