Кропивничан запрошують до участі в конкурсі молодіжних інновацій

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1053

19 вересня у червоній залі Прес-клубу реформ м. Кропивницького відбудеться презентація конкурсу молодіжних інновацій U-Inn.

Організатор конкурсу – Програма розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством молоді і спорту України та мережею хабів громадянського суспільства, представником якої у місті Кропивницькому є ГО «Територія успіху", інформують на сайті громадської організації.

До участі у презентації та конкурсі запрошується активна молодь віком від 18 до 35 років. Організатори розкажуть, як взяти участь у конкурсі U-Inn та отримати до 5 тис. доларів на реалізацію своєї інноваційної ідеї чи проекту на тему демократії і прав людини, якщо потенційні учасники готові створити команду однодумців та однодумиць і працювати разом над їх реалізацією.

Заявки для участі у конкурсі можуть стосуватися інноваційного підходу вирішення наступних питань:

участь молоді в житті громади;
вплив на владу;
механізми участі молоді в процесах прийняття рішень органами місцевої влади;
забезпечення відкритості та прозорості влади;
захист та просування прав людини; толерантність та недискримінація;
забезпечення свободи слова та вираження поглядів;
права внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю та інших вразливих груп населення;
доступ до публічної інформації, відкриті дані;
ґендерна рівність.

Є можливість також пропонувати власні теми в рамках загальної тематики – демократизація і права людини.

Подавати заявки на конкурс можна з 17 вересня по 11 листопада 2017 року.

Також програмою передбачені: участь у Молодіжному таборі інновацій “U-Inn Camp” (7-8 жовтня 2017 року), який є частиною програми розвитку молодіжних інновацій у сфері демократії та прав людини, навчальні візити до громадських організацій, які професійно займаються відповідними темами, конкурс молодіжних проектів та ініціатив та фестиваль молодіжних інновацій.

Витрати на проїзд, проживання і харчування під час участі в заходах програми відшкодовуватимуться учасникам та учасницям, які отримають підтвердження своєї участі.

Більш детально з умовами участі в програмі розвитку молодіжних інновацій можна ознайомитися на сайті U-Inn та під час презентації.

G

Сподобалася стаття?

мир тв