Виставки, тренінги та кінопоказ: дайджест заходів бібліотеки Чижевського

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1210

У Кропивницькому в бібліотеці імені Чижевського наступного тижня (3 18 до 24 вересня) відбуватимуться заходи для кропивничан.

Виставкова діяльність: до Дня партизанської слави запрошуємо до відділу обслуговування користувачів ознайомитись з книжковою виставкою «Пішли в похід, ввійшли в легенди». У відділі краєзнавства до ювілеїв видатних земляків працюють книжкові виставки: «Мистецтво відвертості» (до 80-річчя від дня народження В.О. Базилевського, українського письменника), «Відчуття батьківщини Юрія Яновського» (до115 років від дня народження Ю.І. Яновського - українського поета та романіста). До 470-річчя від дня народження Мігеля де Сервантеса Сааведри (ісп. Miguel de Cervantes Saavedra) (1547-1616), іспанського новеліста, драматурга і поета у відділі рідкісних та цінних видань працює книжкова виставка «Мігель Сервантес. Поет у прозі». Запрошуємо до перегляду авторської виставки світлин Юрія Лебедєва «Кожен вибирає по собі» (відділ мистецтв), оновленої фотовиставки «Життя прекрасна мить» (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук). До Року Японії в Україні відділ документів з економічних, технічних та природничих наук пропонує переглянути книжкову виставку «Японія: портрет однієї країни», відділ абонементу – книжкову виставку «Багатогранність японської літератури: від Басьо до Муракамі».

Освіта протягом життя: з 18 по 22 вересня з 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі буде проводитись тренінг для користувачів літнього віку за темами «Основи комп`ютерної грамотності. Основи роботи в Інтернет». Після проведення навчань учасники тренінгу зможуть використовувати можливості персонального комп’ютера задля підвищення власної професійної кваліфікації та інтелектуального дозвілля.
Кіноклуб «Екран» пропонує 20 вересня о 15.00 переглянути американський кінофільм «Це дивовижне життя», режисера Френка Капри (1946 рік). Фільм знятий за книгою «Найбільший подарунок» Філіпа Ван Дорена Стерна. Показ відбудеться у відеозалі бібліотеки.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

G

Сподобалася стаття?

мир тв