Жителів Кіровоградщини запрошують на безкоштовне навчання основам програмування

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1825

Technology Nation – це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування, який діє в усіх обласних центрах України, в тому числі і в Кропивницькому.

Про це повідомили на сайті "BRAINBASKET FOUNDATION".


Для чого цей проект?

Галузь інформаційних технологій сьогодні є однією з небагатьох, які продовжують рости і розвиватися, не зважаючи на непросту ситуацію в країні. Саме тому все більше і більше українців намагаються перепрофілюватись в IТ. Для надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket запустив масштабну програму Technology Nation — всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування.

Для кого цей проект?

Для тих, хто хоче змінити професію на більш затребувану та безкоштовно освоїти основи програмування за програмою Harvard University та Massachusetts Institute of Technology.

Наразі відкрито набір на нові навчальні групи в усіх обласних центрах України на другий етап проекту Technology Nation, який розпочнеться з жовтня 2017.

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок, тож подати заявку на участь можуть усі охочі. Ключовими критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище. Також у рамках проекту в усіх навчальних групах передбачені квоти для учасників АТО та переселенців. Для участі в програмі необхідно заповнити анкету нижче та виконати тестове завдання (ви отримаєте його після реєстрації).

Особливості проекту

♦ Навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS)

♦ Заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн+оффлайн), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі навчальних хабів

♦ Курс триває 4 місяці, аудиторні заняття проходять двічі на тиждень у робочі дні з 19:00 до 20:30

♦ Освітні хаби розташовані в усіх обласних центрах України

♦ Навчання є безкоштовним

Результати та досягнення першого этапу проекту Technology Nation

На програму було зараховано 3040 учасників, з яких 52% успішно завершили курс. У 37 містах України на базі бібліотек та локацій-партнерів було відкрито 60 навчальних хабів, які були обладнанні комп’ютерами та меблями. В якості менторів до проекту долучились 97 IT-фахівців та прогресивних викладачів комп’ютерних наук.

Реєстрація за посиланням.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв