Кропивничан запрошують на вуличний перфоменс "ART-дегустація"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 660

5 жовтня о 17:00 у Кропивницькому в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка  в рамках фестивалю "Feel Fest-2017" відбудеться "Art-дегустація. Вечір поезії, музики та кіно".

За інформацією організаторів, вечір матиме багато сюрпризів та приємностей.
Атмосферності додадуть незвичайні фотозони та декор, сюрпризи, ліхтарі і люди з посмішками, пледами та мріями...

Місце проведення: Університетська площа по вул.Шевченка, 1

Вхід вільний

Довідково:
Feel Fest-2017. Фестиваль літератури, мистецтва та медіа - університетський фестиваль нашого міста, який об'єднує мистецьку та освітню складові.

Фестивальні події відкриті для школярів міста, студентської молоді, освітян та активних містян, а також для всіх, хто цкіавиться неформальною освітою, літературою, медіа та синтезом мистецтв.

Feel Fest-2017 триватиме з 2 до 5 жовтня.
Протягом трьох днів Факультет філології та жураналістики перетвориться у фестивальну резиденцію, в якій відбуватимуться цікаві заходи для учнівської та студентської молоді.

5 жовтня фестиваль завершуватиме проект "ART-дегустація" - творчий вуличний перфоменс за участю талановитої молоді університету та викладачів.

Організатор фестивалю - Факультет філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Вхід на всі заходи фестивалю вільний

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв