Антикорупційне кіно, мандрівка Ісландією, презентація книги: дайджест заходів у бібліотеці Чижевського

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 663

З 1 жовтня у читальних залах Кіровоградської в обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського оновлено книжкові виставки нових надходжень. Бібліотекарі запрошують ознайомитися з жовтневим розмаїттям нових видань.

Також, у відділі обслуговування користувачів працюють: книжкова виставка, присвячена Дню людей літнього віку “Соціальна активність людей похилого віку», книжкова виставка «Шахова мозаїка» (книги та журнали про шахи та шашки). В рамках роботи Центру європейської інформації - цикл книжкових виставок про Європу та європейців «Європа: нації, народи і традиції». У відділі краєзнавства - книжкова виставка з нагоди 135-річчя від дня народження композитора, музикознавця, педагога Кароля Шимановського «Шимановський – відомий і невідомий», до 135-річчя від дня заснування українського професійного театру «Театр, актори, ролі...».

3 жовтня об 11.00 до 110-річчя від дня народження громадського діяча, письменника, поета Арсенія Тарковського (1907-1989) у відділі краєзнавства обласної бібліотеки ім.Д.Чижевського відбудеться зустріч з режисером Володимиром Мощинським та перегляд фільму «А стіл один для прадіда й онука».
Це документальний фільм про життєвий та творчий шлях поета, який народився і провів 18 років життя в нашому місті. Автори фільму - Микола Хомандюк та Володимир Мощинський. На вас чекають спогади про родину Тарковських в Єлисаветграді та історія створення фільму.

3 жовтня о 17.00 у відділі мистецтв бібліотеки ім.Д.Чижевського відбудеться «Колоритна мандрівка: Ісландія» з подружжям Юрія та Лариси Лебедєвих. І знову це неймовірно активне подружжя відкриє для нас чарівний портал та перенесе у світ, що знаходиться біля північної точки Земної осі, у світ, де все первозданне та загадкове. 140 вулканів, гіганти-льодовики, поля гейзерів, термальні джерела та приголомшливої краси водоспади.Отже, до вашої уваги - Ісландія. Ексклюзивні фото та захоплюючі розповіді чекають на тих, хто завітає до бібліотеки. Тож запрошуємо на цю зустріч усіх охочих до подорожей.

5 жовтня о 15.00 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч з поетесою Іриною Небеленчук, яка презентує збірку поезій «Життя, поділене навпіл».

Мільйони людей у світі не уявляють свого життя без кави. Суперечки про її шкоду та користь не вщухають, але єдиної думки так і не дійшли. Книжкова виставка-інсталяція “Таємниці кавових зерен” для тих, хто є поціновувачем кави, хто бажає спробувати нові рецепти і дізнатися про улюблений напій ще більше. На виставці, яка працює у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, представлені як книги, так і періодичні видання.


З 4 жовтня по 20 жовтня в актовій залі обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського відбудеться показ кінострічок фестивалю "Кіно проти корупції". Вхід безкоштовний.

До програми кінопоказу увійшли 6 європейських фільмів та підбірка журналістських розслідувань, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.

Розклад сеансів:
4 жовтня, 15:00 – "Журналістські розслідування"/Україна
6 жовтня, 17:00 – "Дивовижний"/Італія, Франція
*Кінофестиваль проходить у рамках проекту "Артхаус клуб" і є частиною спільного
проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що
має назву Bestechend (Нездоланне).

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ
Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua
Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв