У Кропивницькому відкриють виставку подружжя художників

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 823

 

5 жовтня о 12:00 у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Осмьоркіна відкривається виставка творів відомих кропивницьких митців члена Національної Спілки художників України Ю.Б.Вінтенка та його дружини Г.Г.Ярової-Вінтенко «Для тих, кого любимо…».

На виставці представлено понад шістдесят живописних та графічних творів, написаних художниками в різні роки, починаючи від другої половини 1970-х і до сьогодення. Це – і портрет митця з дружиною-музою, і ліричні краєвиди рідного краю та мистецького Седнєва, що на Чернігівщині, і численні натюрморти з барвистими квітами та предметами творчої праці художника.

Вінтенко Юрій Борисович – випускник Кримського державного художнього училища ім. М.С.Самокиша, учасник обласних та всеукраїнських художніх виставок, в творчості надає перевагу реалістичній манері живопису, мистецьким жанрам - пейзажу і натюрморту.

Ярова-Вінтенко Галина Григорівна закінчила Загорський художньо-промисловий технікум, працює в галузі живопису та декоративного мистецтва, улюблений жанр – натюрморт з квітами.

Ю.Б.Вінтенко та Г.Г.Ярова-Вінтенко активно займаються викладацькою роботою, працюють в Кіровоградській дитячій школі мистецтв.

 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв