Кропивничан запрошують до психологічного групового проекту «Сімейний човен»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 674

У Кропивницькому 3 листопада стартує психологічний груповий проект «Сімейний човен». У його рамках опрацьовуватимуть питання, пов’язані із взаємовідносинами в родинах.

Курс складатиметься з кількох модулів.

Модуль 1. «Капітанський місток»

Присвячений роботі над дослідженням функціональних особливостей сім'ї: ієрархії, правил, внутрішньосімейних кордонів, ролей і стилів емоційних відносин всередині родини.

Модуль 2. «Батьківський причал»

Присвячений відносинам з батьками, сімейним сценаріями, батьківським послань і проблем сепарації від батьківської сім'ї.

Модуль 3. «Острів скарбів»

Присвячений пошукам психоемоційних ресурсів для поліпшення сімейного мікроклімату, конструктивних моделей поведінки і спілкування в сім'ї, роботі з сімейними та особистими цінностями.

Кому буде корисна ця група?

- тим, хто хоче зрозуміти, чому його «сімейний човен» часто штормить; хто зазнає труднощів у відносинах з рідними;

- тим, хто не до кінця сепарованого від батьківської сім'ї;

- тим, хто хоче навчитися краще розуміти своїх рідних і регулювати емоційний клімат в родині;

- тим, хто хоче глибше вивчити свої сімейні ролі і з'ясувати свої потреби у взаєминах з рідними;

- тим, хто хоче вивчити вплив сімейних сценаріїв на своє життя.

Ви розглянете різні аспекти функціонування своєї сімейної системи - свіжим поглядом, в атмосфері довіри і прийняття, пошукаєте ключі до взаєморозуміння з рідними, дізнаєтеся, як керувати своїм життям з позиції дорослого, не озираючись на критику або поради своїх батьків, а також отримаєте доступ до життєвого досвіду інших учасників.

Максимальна кількість учасників групи - 8 осіб.

Група припускає три сесії (2 - 2,5 години кожна) з частотою раз в тиждень в листопаді. Дати і час вечірніх занять визначаються з групою. Групові сесії проходитимуть в приміщенні психологічної майстерні «Інсайт» за адресою: м Кропивницький, вул. Гоголя, 44, 1 поверх, оф.5

Вартість участі - 300 гривень за 3 сесії.

Запис в групу здійснюється за телефоном 099-430-08-74, або через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через мій сайт http://yanadan.org.ua/ (сторінка - контакти).

Проводитиме заняття Яніна Данильченко, сімейний психолог-консультант.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв