У Кропивницькому відбудеться благодійний показ фільму «Саме час»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 674

13 жовтня о 16:00 у тайм-клубі «Берлога» громадські активісти презентують соціальний відеоролик про паліативну допомогу та покажуть благодійний кінопоказ фільму «Саме час».

- З нагоди Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги ми будемо говорити на важливу тему – про проблеми у паліативній допомозі. Ми працювали над створенням соціального відеоролика, у якому дві родички паліативних пацієнтів розкажуть про проблеми, з якими вони зіткнулися. Активісти нашої організації закликатимуть робити дієві кроки у покращенні надання паліативної допомоги пацієнтам у кіровоградському регіоні, - зазначила керівник соціального проекту «Кропивницький, #ЗнімайРожевіОкуляри», що реалізує Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», Вікторія Семененко.

Після презентації соціального відеоролика активісти продовжать цю важку і важливу  тему благодійним кінопоказом фільму «Саме час».

Вхід на заходи – безкоштовний, перепустка - капелюх.

- Цього року, як і минулого, у соціальних мережах проводитиметься міжнародний флешмоб «Капелюха на вуха» у підтримку невиліковно хворих дітей. Капелюх – це символ комфорту невиліковних дітей. Таким чином ми закликаємо жителів міста долучитися до флешмобу і підтримати невиліковних дітей. Протягом заходів буде працювати професійний фотограф. Крім того, діятимуть благодійні скриньки з метою збору коштів для тяжкохворих дітей. Запрошуємо всіх прийти і підтримати невиліковно хворих дітей та зробити свій благодійний внесок на ліки тим дітям, які борються з онкохворобою, - зауважує Вікторія Семененко.

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» реалізує інформаційну кампанію щодо актуалізації вирішення проблем в сфері паліативної допомоги в рамках проекту «Кропивницький, #ЗнімайРожевіОкуляри» за підтримки МФ «Відродження».

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв