Голова Укртрансбезпеки з робочим візитом відвідає Кіровоградщину

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 806

6 жовтня Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк відвідає з робочим візитом Кіровоградську область.

Під час поїздки по області Михайло Ноняк проінспектує роботу пересувного пункту ГВК ( км 241+ 800 автодороги Н-01 «Київ - Знам’янка», зустрінеться з працівниками Управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області та вручить номерні нагрудні знаки, повідомляють на сайті облради.

Окрім того, Голова Служби зустрінеться з Головою Кіровоградської обласної ради - Чорноіваненком Олександром Анатолійовичем, начальником Управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області - Кукуленком Олександром Васильовичем, начальником Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області - Коюденком Вадимом Валентиновичем.

Під час зустрічі заплановано обговорити питання співпраці, зокрема, закупівлі нових лабораторій габаритно-вагового контролю, будівництва майданчиків для їх роботи, а також інші питання пов’язані з безпекою перевезень пасажирів та вантажів, а також зі збереженням доріг.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв