У Кропивницькому з новим альбомом виступить відомий панк-рок гурт

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 760

Цієї неділі, 8 жовтня, о 19:00 у клубі “Provocateur” у Кропивницькому відбудеться концерт панк-рок-гурту “BRUTTO”.в рамках Всеукраїнського осіннього туру в підтримку нового альбому «Рокi».

«Рокі» - це вже третій альбом гурту.

Альбом вийшов 1 травня 2017 року. Міхалок так описав нову роботу:
«Ми записали цей альбом ще в 2016 році. Ми проґавили «старт». Але так навіть веселіше. Адже навіть з поганим стартом можна прийти до «фінішу» першим! Brutto йде з Великої Політики (там все зрозуміло) на розгляд Великої Релігію (там все туманно). Sequere Deum! »

В альбом увійшло 12 композицій. Три пісні написані на слова українського поета Сергія Жадана ( «Рокі», «Саботаж» і «Середні віки»). Пісня «Рокі» виконується в перекладі на білоруську мову. Пісня «Годзе» написана на вірші білоруського поета Янки Купали. Англомовна пісня «Cambodia» являє собою кавер-версію пісні 1981 року британською співачки Кім Вайлд. На альбомі присутній також дві пісні Ляпіса Трубецького в новій обробці, це «Телевізор» і «Матрьошка». У альбом увійшла вже відома композиція «Чорний Обеліск», яка раніше виходила синглом. Пісня написана під враженням від романів «Прощавай, зброє!» Ернеста Хемінгуея і «На Західному фронті без змін» Еріха Марії Ремарка.

На дві пісні з альбому ( «Середні віки» та «Рокі») українським режисером Анною Бурячковою були зняті відеокліпи. У відео на пісню «Рокі» взяла участь білоруська гімнастка Мелітіну Станюта.

Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв