Книжкові виставки, вечір пам’яті Скрябіна, літклуб: дайджест заходів бібліотеки для юнацтва

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 881

Цього тижня у Кропивницькому обласна бібліотека для юнацтва приготувала для відвідувачів різні події.

Зокрема, відкриються такі книжкові виставки:

 з 9 жовтня – «Гетьмани України: слава, мудрість, відвага» (за сторінками книги «Гетьмани України: історії про славу, мудрість і відвагу») (відділ популяризації  книги). Книжкова виставка представить вашій увазі прізвища відомих українських гетьманів, які боролись за майбутнє України, захищали землі від нападників, керували та намагалися покращувати життя простих людей;

з 9 жовтня – «Дивосвіт пісенної душі Ніни Матвієнко» (до 70-річчя від дня народження української співачки) (відділ мистецтв). Ніну Матвієнко називають берегинею, княгинею, золотим голосом України. Її виступи — обов'язкова частина офіційних святкових концертів, а пісні у виконанні знаменитої співачки вже давно стали символом України. Дізнайтеся більше про цю талановиту співачку переглянувши виставку у відділі мистецтв;

з 12 жовтня - Армія нашої держави (до Дня захисника України) (відділ абонементу). На виставці будуть розміщені матеріали про сучасні дії наших збройних сил. Користувачі зможуть ознайомитися з героїзмом воїнів АТО, які зі зброєю у руках відстоюють незалежність нашої держави.

А також, відбудуться масові заходи:

10 жовтня о 8.00 «Коли хобі дорівнює роботі – то є велике щастя» (А. Кузьменко і гурт «Скрябін») - вечір пам’яті. 2 лютого 2015 року не стало талановитого та щирого музиканта Андрія Кузьменка. Загибель співака була ударом для тисяч українців. Проте душа та голос Кузьми продовжують жити в серцях його прихильників.

10 жовтня о 16.00 відбудеться презентація розмовного клубу англійської мови English Club “Speak UP”. В рамках презентації відбудеться знайомство з волонтерами Корпусу миру, менторами та учасниками клубу.

10 жовтня о 13.00 запрошуємо на чергове засідання клубу «Дивосвіт». Цього разу часники заходу дізнаються багато цікавинок про моду та стиль від представника  імідж-центру «Ольга».

12 жовтня з 10.00 до 16.00 ГО ТІМО «Відкриті двері» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва проводять міську акцію «День коду в Кропивницькому», присвячену програмуванню (акція відбувається в рамках Тижня Кодування ЄС за підтримки ініціативи Meet and Code). Мета заходу – поширення інформації про програмування та інформаційні технології серед молоді міста.

15 жовтня о 16.00 відбудеться чергове засідання літературного клубу «Ліра». В рамках клубу  - презентація творчості Ірини Хоменко.

Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв