Афіша заходів у художньому музеї в Кропивницькому на тиждень

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1048

 Кіровоградський обласний художній музей приготував для відвідувачів майстер-класи, виставки та кастинг до студії заслуженого артиста України.

 17 жовтня 2017 року о 15.00 в рамках проекту «Театр у музеї» відбудеться кастинг до студії заслуженого артиста України Юрія Жеребцова. Запрошуємо на кастинг учнівську та студентську молодь, що бажає розвинути свій акторський талант та оволодіти азами акторської майстерності.

Афіша кастинг копия

17 жовтня 2017 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із виготовлення аплікації «Осінь». (необхідні матеріали: кольоровий папір, ножиці, клей ПВА, олівець, картон). Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості
і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.
Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

осінь 1

18 жовтня 2017 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із створення об’ємної аплікації «Осінній пейзаж».(необхідні матеріали: папір, ножиці, кольоровий картон, клей ПВА).
Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 21 грн.
Проводить: Оксана Віжевська – художник І категорії відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

Афіша Осінній натюрморт

20 жовтня 2017 року об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться презентація участі у проблемному навчанні: «Актуальні питання збереження та популяризації музейних колекцій», що проходив у Центрі неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв МКУ (м. Київ)

Проводить: Валентина Ноженко – головний зберігач фондів

презентація участі Ноженко

 19 жовтня 2017 об 11.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться презентація участі у Міжнародній конференції «Гендер у війнах та революціях», яка проходила 6-8 жовтня 2017 року в приміщенні Південноукраїнського національного педагогічного університету (м. Одеса). Запрошуємо представників громадських організацій, науковців, музейчиків.

Проводить: Олена Степанок – зав. відділом науково-просвітницької роботи

Афіша н

20 жовтня 2017 року о 16.00 у Будинку художника відбудеться благодійний аукціон на підтримку художників Кіровоградщини «Степові барви». Аукціон буде проведено за ініціативи Кіровоградського обласної організації Національної спілки художників України та за підтримки благодійного фонду
«Срібна палітра». (м. Кропивницький, вул. Короленка, 12-А). Запрошуємо благодійників, меценатів та небайдужих поціновувачів мистецтва.

плакат аукцион

Обласний художній музей запрошує мешканців та гостей нашого міста переглянути наступні стаціонарні експозиції:
- «Мистецтво ХVIII – початку ХХ століття»;
- «Сакральне мистецтво»;
- експозиційний проект – картину Войцеха Коссака (1856-1942)
«Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року»;
- виставку голограм «Археологічні скарби України»;
- експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва.

Крім постійної експозиції можна побачити:
- виставковий проект «Україну Світу» з колекції Музею історичного культурного надбання «ПЛАТАР»;
- виставку художніх творів до Дня художника;
- виставку «СПЕЦФОНД 1937- 1939» з колекції Національного художнього музею України;
- експозицію «Захисники Покрови» до Дня українського козацтва, Дня
захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв