У Кропивницькому відбудеться фестиваль «Єдина родина в центрі України»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 801

26 жовтня з 10.00 до 13.30 у Кропивницькому в рамках реалізації проекту «Formation+» відбудеться фестиваль «Єдина родина в центрі України».
Захід проходитиме в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості. Він  об’єднує діяльність людей різного віку, національностей, учнівську молодь, лідерів і керівників євроклубів та обласного парламенту дітей, лідерів студентського самоврядування, активних національних об’єднань м. Кропивницького та Кіровоградської області. Різноманітні цікаві, яскраві та змістовні заходи фестивалю організовані завдяки активній діяльності та креативності дорослих людей – представників національних діаспор, молоді та керівників молодіжних організацій.

У рамках фестивалю будуть працювати творчі майстерні, інформаційні та ігрові станції. Кожен учасник зможе взяти участь в обговоренні документального фільму Docudays UA, цікавих іграх, майстер-класах, долучитись до краєзнавчої діяльності та навіть зробити гарну зачіску. Також планується робота інтерактивного інтерв’ю на тему: «Україна – країна міжкультурного діалогу: Листівка другу», де кожен бажаючий може залишити власні думки та побажання.

Організатори фестивалю: управління освіти, науки, молоді та спорту, управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації, управління освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Громадська організація «Центр розвитку національних культур «Єдина родина», Громадська організація «Молодіжне громадське об’єднання «Центр», за підтримки Інституту міжнародної співпраці Асоціації народних університетів Німеччини DVV International, Міністерства закордонних справ Німеччини, інформаційно-дослідного центру «Інтеграція та розвиток», Всеукраїнської організації «Інша освіта».

Програма фестивалю:

10.00-10.30 Відкриття фестивалю «Єдина родина в центрі України» на Кіровоградщині (за участю місцевого керівництва, представників діаспор, громадських організацій, преси)
10.30 - 12.30 Робота фестивалю у форматі баркемпу:
Виставка та проведення майстер-класів професійних майстринь
Робота тематичних центрів фестивалю:
- Презентації учасників проекту на місцях
- Майстер-класи національних діаспор, євроклубів, обласного парламенту дітей
- Робота інтерактивного інтерв’ю на тему : «Україна – країна міжкультурного діалогу: Листівка другу»
- Відкриваємо родзинки культурно-національної багатоманітності Кіровоградщини (краєзнавчі презентації)
- Ігри волонтерів Корпусу Миру США в Україні
- Майстер-клас «Критичне мислення»
«Єдина родина в центрі України» - концертні одночасні презентації активних учасників проекту, учнівської молоді, євроклубів, лідерів шкільного та студентського самоврядування Кіровоградщини, творчих колективів Кіровоградського обласного ЦДЮТ на тему «Єднання національних культур Кіровоградщини ».
12.30-13.30 Закриття фестивалю «Єдина родина в центрі України».
Нагородження переможців конкурсу до Дня міжкультурного діалогу та активних учасників фестивалю.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв