Розмовний клуб, святкування Хелловіну, книжкові виставки: що ще приготувала бібліотека для юнацтва

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 810

У Кропивницькому бібліотека для юнацтва запрошує кропивничан на розважально-масові заходи, які відбудуться найближчим часом.

Книжкові виставки:

З 24 жовтня у відділі мистецтв буде оформлено виставку творчих робіт «Відкриваємо молоді таланти» спільно з фізико-математичним факультетом КДПУ ім. В. Винниченка.
З 26 жовтня у відділі абонементу буде представлено увазі читачів книжкову виставку «Пам’ятаємо подвиг солдата», присвячену Дню визволення України від нацистських окупантів.

Масові заходи:

25 жовтня о 13.30 працівники відділу мистецтв проведуть туристичну мандрівку – «Німеччина – країна сучасної та стародавньої історії», під час якої ознайомлять відвідувачів заходу з історією, культурою та традиціями цієї країни.

26 жовтня о 13.00 працівники відділу мистецтв проведуть пізнавальну експедицію «Знайомство з Америкою». Після такої віртуальної подорожі у вас сто відсотків з’явиться бажання відвідувати розмовник клуб англійської мови, що діє при бібліотеці.

26 жовтня відбудеться День читацького самоврядування «З читачів – в бібліотекарі». У цей день всі бажаючі зможуть помінятися ролями з бібліотекарями та відчути на собі всі складнощі бібліотечної роботи. Для учасників «стажування» підготовлена цікава та насичена програма. Молодь спробує працювати з бібліотечним фондом - видавати книги і журнали, розставляти їх на полиці та рекомендувати улюблені книги.

31 жовтня о 17.00 в рамках бібліопроекту «Креативна середа» відбудеться святкування Дня всіх святих «Halloween - cтрррашно веселе свято”. Святкування Хелловіну — або Дня всіх святих у англомовних країнах — в Україні з кожним роком набирає все більшого розмаху. Коли ще можна розважитись у карнавальних костюмах і масках, як не в Хеловін! Запрошуємо усіх бажаючих зробити селфі на згадку у оформленій тематичній фото-зоні. У вас буде можливість приєднатись до “Scary” екскурсії. Ви пройдетесь незвичайним засекреченим маршрутом, ми познайомимо вас із різноманітними легендами, сказаннями і містичними історіями. В рамках свята буде оформлено книжкову виставку «Веселий Хеллоуїн». До святкування приєдналися волонтери Корпусу миру та партнери книгозбірні. Вас чекає безліч «моторошних» дійств, ігор та конкурсів.

Запрошуємо приєднатися до засідань розмовного клубу “Speak Up”. Заняття проходять у вівторок, середу та п’ятницю о 16.00. Волонтери Корпусу миру створять для вас сприятливі умови спілкування іноземною мовою. Ви проведете свій вечірній час нестандартно, корисно та весело.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв