Фестиваль «Єдина родина в центрі України» відбудеться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 728

 

Завтра, 26 жовтня 2017 року, у Кропивницькому в рамках реалізації проекту «Formation+» відбудеться фестиваль «Єдина родина в центрі України». Захід проходитиме в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості.

 

Фестиваль об’єднує діяльність людей різного віку, національностей, учнівську молодь, лідерів і керівників євроклубів та обласного парламенту дітей, лідерів студентського самоврядування, активних національних об’єднань м. Кропивницького та Кіровоградської області. Різноманітні цікаві, яскраві та змістовні заходи фестивалю організовані завдяки активній діяльності та креативності дорослих людей – представників національних діаспор, молоді та керівників молодіжних організацій.

У рамках фестивалю будуть працювати творчі майстерні, інформаційні  та ігрові станції. Кожен учасник зможе взяти  участь в обговоренні документального фільму Docudays UA,  іграх, майстер-класах, долучитись до краєзнавчої діяльності та навіть зробити гарну зачіску. Також планується робота інтерактивного інтерв’ю на тему: «Україна – країна міжкультурного діалогу: Листівка другу», де кожен бажаючий може  залишити власні думки та побажання.

Запрошуємо активних мешканців міста Кропивницького та районів Кіровоградської області, які прагнуть діалогу і толерантного спілкування взяти участь у фестивалі «Єдина родина в центрі України».

 Тривалість: з 10.00 до 13.30. 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв