файно сусід

Міста Кіровоградщини запрошують до участі в конкурсі на здобуття Лейпцизької премії

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1143

Для міст України, в тому числі й Кіровоградщини, стартував ІІ конкурс на отримання "Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку в Україні"

Безымянный copy copy copyВ рамках спільної роботи в сфері сталого розвитку міст Федеральне міністерство
навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Німеччини (BMUB) та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України (Мінрегіонбуд) оголошують 2-ий конкурс для українських міст.

У 2016 році, коли конкурс на отримання Лейпцизької премії відбувся вперше, заявки на участь в ньому подали 43 українські міста та громади, а також організації громадянського суспільства із загалом 95 проектами.

Метою конкурсу є підтримка інтегрованого міського розвитку, а отже, комфортних для життя міст в Україні. Він має сприяти сталому розвитку міст, їх районів, громадських міських просторів, а також покращити співпрацю між міськими адміністраціями, політичними гравцями, науковими колами та громадянським суспільством / мешканцями.

Найбільш вітаються партиципативні, екологічні та креативні проекти та підходи.
В рамках конкурсу буде відзначено новаторські проекти та методики інтегрованого міського розвитку, які було розроблено та успішно реалізовано муніципалітетами у співпраці з мешканцями, громадськими організаціями тощо протягом останніх чотирьох років.

Зацікавлені сторони можуть подати заявку на участь у конкурсі до 1 листопада 2017 року.

Умови конкурсу та детальну інформацію можна знайти у тексті оголошення конкурсу за посиланням.

Для подання заявки використовуйте цей формуляр.

Офіційна сторінка конкурсу.

G

Сподобалася стаття?

Реклама