У Кропивницькому презентують ювілейну виставку майстрів творчого об’єднання «Дивосвіт»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 957

7 листопада о 10.00 до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у Кропивницькому у приміщенні обласного Центру народної творчості відбудеться відкриття виставки «Мистецькі традиції «Дивосвіту» майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва обласного творчого об’єднання «Дивосвіт».

виставка

Експозиція ювілейної виставки «Мистецькі традиції «Дивосвіту» презентує кращі творчі надбання та колекції не тільки досвідчених, а й молодих майстрів, які зберігають і демонструють у своїй творчості неперевершені традиції українського народного мистецтва. Це різьблення, лялька-мотанка, килимарство,
декоративний розпис, гончарство, соломоплетіння, витинанка, кераміка, лозоплетіння, ковальство, образотворче мистецтво.

Серед учасників виставки – майстри народної творчості, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України килимарниця Валентина Добровольська та майстер різьблення Дмитро Кудря, майстрині з виготовлення української ляльки Діна Гетьманець та Світлана Пасашкова, гончар Микола Світайло, майстриня соломоплетіння Світлана Піскова. Колекцію самобутніх виробів з кераміки презентує Зоя Кутецька, декоративний розпис – Анна Душина, ковальство – Роман Дідченко та Сергій Ковальчук.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв