Що приготувала цього тижня бібліотека для юнацтва своїм відвідувачам

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 600

З 6 по 12 листопада Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на інформаційно-розважальні заходи.

Книжкові виставки:

З 6 листопада  у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Сходинки у пізнанні себе» , присвячену  Міжнародному  дню толерантності. 16 листопада, у всьому світі відзначають Міжнародний день толерантності. З нагоди свята світову громадськість закликають пропагувати толерантність та подвоїти спільні зусилля для досягнення глобальної культури гармонії та миру.

Масові заходи:

7 листопада о 8.00 в рамках клубу «Профі» відбудеться зустріч з лікарем ендокринологом Центральної міської лікарні Міщенком Сергієм Григоровичем.

7 листопада о 14.35 відбудеться чергове засідання клубу «Дивосвіт». В рамках засідання майстриня Г.І. Неділько проведе майстер-клас з квілінгу. Квілінг — дуже цікавий вид мистецтва, дивно витончений і красивий. Квілінг має багато технік і стилів. А від того, що цих технік дуже багато, самі роботи теж виходять дуже різні. Одні фактурні, об’ємні, інші ж виготовлені з ювелірною точністю, і складаються з безлічі мініатюрних деталей. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до майстер-класу.

7 листопада о 17.00 відбудеться презентація книг з історії Української революції 1917 – 1921 рр. Під час презентації продемонструють тисячу фотографій доби Української революції з коментарем кандидата історичних наук Юрія Митрофаненка.

8 листопада о 13.00 працівники відділу популяризації книги проведуть літературну годину «Перший письменник третього тисячоліття Милорд Павич». Милорд Павич - сербський поет, прозаїк, літературознавець, перекладач, фахівець з історії сербської літератури XVII—XIX ст., сербського бароко та поезії символізму. Один з найчитаніших письменників екс-Югославії ХХ століття, його твори перекладено 30 мовами.

9 листопада в бібліотеці відбудеться День інформації «Таємниці книжкових новинок», присвячений  Дню української писемності та мови. День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця —першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Протягом дня  у книгозбірні будуть проходити тематичні заходи та оформлені книжкові виставки:

  • - «Зірки української літератури» (відділ абонементу);
  • - «5D – новинки» (відділ абонементу);
  • - «Мистецтво, що зачаровує» (відділ мистецтв);
  • - о 9.00 та 14.30 – мовний ілюзіон «Мова – диво інструмент»;
  • - о 12.00 - інформаційно-розважальний калейдоскоп «Книжковий арт: витвори мистецтва  книг» (відділ мистецтв);
  • - о 13.00 – квест «До мови доторкнімось серцем» (відділ популяризації книги);
  • - о 14.00 – слайд-бесіда «Першоджерела Русі України» (відділ СТТМ);
  • - о 15.00 – слайд-бесіда «Мости – історія тисячоліть».

Запрошуємо приєднатися до засідань розмовного клубу Speak Up. Заняття проходять у вівторок, середу та п’ятницю о 16.00. Волонтери Корпусу миру створять для вас сприятливі умови спілкування іноземною мовою. Ви проведете свій вечірній час нестандартно, корисно та весело.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв