До Кропивницького із Харкова завітає Генрі Лайон Олді

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1244

13 листопада о 15.00 у Кропивницькому у прес-клубі реформ відбудеться прес-конференція, присвячена відкриттю сезону у Молодіжному театрі «Резонанс» імені Валерія Дейнекіна.

Участь у прес-конференції візьмуть відомі українські письменники-фантасти Дмитро Громов і Олег Ладиженський, які приїдуть із Харкова, а також художня керівниця Молодіжного театру «Резонанс», Заслужена артистка України Ірина Дейнекіна та актор театру Роман Бутовський.

Генрі Лайон Олді – це псевдонім українських письменників-фантастів Дмитра Громова і Олега Ладиженського. Співавтори пишуть як фентезі, так і наукову фантастику; як у великій, так і в малій формі. Олег Ладиженський також відомий як поет, його вірші увійшли до багатьох книги дуету.

Крім того, Г. Л. Олді є в числі провідних літературних критиків в сфері фантастики. На європейському конвенті фантастів «Eurocon-2006» Г. Л. Олді був визнаний кращим письменником-фантастом Європи 2006 року.

До речі, «День народження» псевдоніма Генрі Лайон Олді – саме 13 листопада, коли у 1990 році Дмитро Громов і Олег Ладиженський написали у співавторстві перше оповідання «Кіно до труни і ...». Прізвище письменника Олді складене із двох перших букв імен співавторів: ОЛег і ДІма. Ініціали відповідають першими літерами прізвищ в алфавітному порядку: Громов, Ладиженський. Повні імена з'явилися після того, як один з видавців в ультимативній формі зажадав вказати «повне ім'я та по батькові автора».

Прес-конференція у Кропивницькому буде присвячена відкриттю сезону у Молодіжному театрі «Резонанс» імені Валерія Дейнекіна, який стартує із вистави «Другі руки» за твором Генрі Лайон Олді. Вистава почнеться у понеділок 13-го листопада о 18.30, і письменники теж будуть на ній присутні.

Квитки на виставу можна придбати за телефоном 095-18-16-427.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв