Галузева сесія інвестиційного форуму відбудеться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 557

28 листопада у Кропивницькому відбудеться галузева сесія «Марафон можливостей для бізнесу» муніципального інвестиційного форуму.

8198 1200x800 2Організатором Форуму, який триватиме у приміщенні ПАТ «НВП «Радій» (м. Кропивницький, вул. Академіка Тамма, 29), виступає міська рада Кропивницького у співпраці із обласним відділенням Українського союзу промисловців та підприємців та Громадським об’єднанням «Спілка підприємців Кіровоградської області», інформують на сайті міськради.

Як повідомили в управлінні економіки міської ради, Форум має на меті зібрати разом представників місцевих та державних органів влади, неурядових організацій та бізнес-асоціацій, представників малого та середнього бізнесу, національних та міжнародних фінансових експертів, молодь та ЗМІ для обговорення актуальних питань в сфері підприємництва, а також презентувати найкращі фінансові можливості для започаткування та розвитку бізнесу.

Під час Форуму передбачено проведення:

-дискусійної платформи : «Роль підприємництва у розвитку територій»;
-практичної платформи: «Інструменти фінансової та технічної підтримки малого та середнього бізнесу».

До участі у Форумі запрошені представники міжнародних фінансових організацій та фондів, інвестиційних компаній, банківських установ, громадських організацій підприємців та бізнесових кіл.

Сесія є відкритою, участь у ній - безкоштовна після реєстрації на сайті міської ради Кропивницького за посиланням http://kr-rada.gov.ua/time-to-invest-forum

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв